Koti Tuoteseloste vastukset Kaapelin vastukset ROX3SJR10
TE Connectivity Passive Product ROX3SJR10
Osa numero
ROX3SJR10
Valmistaja
TE Connectivity Passive Product
Kuvaus
RES 0.10 OHM 3W 5% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kaapelin vastukset
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
Tuoteparametri
Osa numero ROX3SJR10
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 0.1
Toleranssi ±5%
Teho (wattia) 3W
Sävellys Metal Oxide Film
ominaisuudet Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Lämpötilan kerroin ±350ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo Axial
Toimittajan laitepaketti Axial
Koko / ulottuvuus 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)