| Osa numero | VLS252012HBX-R47M-1 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Metal |
| induktanssi | 470nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 4.5A |
| Nykyinen - kylläisyys | 4A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 35 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 1MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1008 (2520 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 1008 (2520 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.047" (1.20mm) |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 410MA 1.232 OHM
Varastossa: 6000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 970MA 219 MOHM SMD
Varastossa: 4000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 970MA 219 MOHM SMD
Varastossa: 2000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 700MA 416 MOHM
Varastossa: 2000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 840MA 290 MOHM
Varastossa: 2000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 910MA 248 MOHM
Varastossa: 2000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 700MA 416 MOHM
Varastossa: 2000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 410MA 1.232 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 840MA 290 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 910MA 248 MOHM
Varastossa: 0