| Osa numero | VLC5020T-R47N |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 470nH |
| Toleranssi | ±30% |
| Nykyinen arvostelu | 5.6A |
| Nykyinen - kylläisyys | 5.6A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 18 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.079" (2.00mm) |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.3A 186 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 3.8A 30 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 3.3A 38 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 2.4A 71 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 470NH 5.6A 18 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 2.1A 66 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15UH 1.8A 100 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 5.5A 18 MOHM SMD
Varastossa: 0