| Osa numero | NLV25T-R82J-PF |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 820nH |
| Toleranssi | ±5% |
| Nykyinen arvostelu | 260mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 1 Ohm Max |
| Q @ Freq | 30 @ 25.2MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 260MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 25.2MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1008 (2520 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 1008 (2520 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.075" (1.90mm) |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12NH 500MA 270 MOHM
Varastossa: 2000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15NH 480MA 290 MOHM
Varastossa: 2000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10NH 530MA 260 MOHM
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10NH 530MA 260 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12NH 500MA 270 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15NH 480MA 290 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10NH 530MA 260 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12NH 500MA 270 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10NH 530MA 260 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12NH 500MA 270 MOHM
Varastossa: 0