| Osa numero | GLFR2012T2R2M-LR |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 2.2µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 900mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 240mA |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 88 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0805 (2012 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 0805 (2012 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.053" (1.35mm) |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1.15A 58 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 900MA 88 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 600MA 200 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 500MA 300 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 22UH 300MA 700 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 47UH 230MA 1.38 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 100UH 160MA 3 OHM SMD
Varastossa: 0