| Osa numero | GLF201208T2R2M |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 2.2µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 350mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 220mA |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 560 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0805 (2012 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 0805 (2012 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.053" (1.35mm) |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 22UH 150MA 3.5 OHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 650MA 190 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 350MA 560 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 300MA 740 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 250MA 1.1 OHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 47UH 120MA 5.3 OHM SMD
Varastossa: 0