| Osa numero | FLF3215T-R47N |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 470nH |
| Toleranssi | ±30% |
| Nykyinen arvostelu | 2.8A |
| Nykyinen - kylläisyys | 2.8A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 25.2 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 200MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 1MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1210 (3225 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.065" (1.65mm) |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 470NH 2.8A 21 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 2.35A 30 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 1.8A 50 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 100UH 280MA 2 OHM SMD
Varastossa: 0