| Osa numero | DP-2000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuusryhmä | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Taajuus (keskusta / bändi) | 2GHz |
| Taajuusalue | 1.92GHz ~ 1.98GHz |
| Antennityyppi | Precision |
| Bändien lukumäärä | 1 |
| VSWR | - |
| Paluu menetys | - |
| Saada | - |
| Teho - Max | - |
| ominaisuudet | - |
| päättyminen | Connector, SMA Female |
| Suojaus | - |
| Asennustyyppi | Connector Mount |
| Korkeus (maksimi) | - |
| Sovellukset | WCDMA |
Valmistaja: Panasonic Industrial Automation Sales
Kuvaus: SENSOR DIGITAL PRESSURE PNP
Varastossa: 0