| Osa numero | CGB4B3JB1C225M055AB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 2.2µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 16V |
| Lämpötilan kerroin | JB |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 85°C |
| ominaisuudet | Low Profile |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Pakkaus / kotelo | 0805 (2012 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.022" (0.55mm) |
| Lyijyväli | - |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 2.2UF 16V JB 0805
Varastossa: 8000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 2.2UF 10V JB 0805
Varastossa: 8000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 2.2UF 10V JB 0805
Varastossa: 8000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 1UF 25V JB 0805
Varastossa: 4000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 1UF 25V JB 0805
Varastossa: 4000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 2.2UF 16V JB 0805
Varastossa: 4000