| Osa numero | C1005JB1H331M050BA |
|---|---|
| Osan tila | Not For New Designs |
| kapasitanssi | 330pF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 50V |
| Lämpötilan kerroin | JB |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 85°C |
| ominaisuudet | Low ESL |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Pakkaus / kotelo | 0402 (1005 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.022" (0.55mm) |
| Lyijyväli | - |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 4.7UF 4V JB 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 4.7UF 4V JB 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 3.3UF 4V JB 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 2.2UF 4V JB 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 2.2UF 4V JB 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.15UF 6.3V JB 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.15UF 6.3V JB 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 3.3UF 4V JB 0402
Varastossa: 0