| Osa numero | AVR-M1608C220KT2AB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Varistorin jännite (min) | 19.8V |
| Varistorin jännite (tyypin) | 22V |
| Varistorin jännite (maksimi) | 24.2V |
| Nykyinen - Surge | 10A |
| energia | 0.03J |
| Piirien määrä | 1 |
| Suurin AC-jännite | - |
| Suurin DC Volts | 16VDC |
| Kapasitanssi @ Taajuus | 210pF @ 1kHz |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCV |
| Pakkaus / kotelo | 0603 (1608 Metric) |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: VARISTOR 8V 3A 0402
Varastossa: 50000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: VARISTOR 8V 25A 0402
Varastossa: 30000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: VARISTOR 27V 4A 0402
Varastossa: 20000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: VARISTOR 8V 1A 0402
Varastossa: 20000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: VARISTOR 12V 10A 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: VARISTOR 8V 25A 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: VARISTOR 18V 16A 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: VARISTOR 12V 24A 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: VARISTOR 27V 1A 0402
Varastossa: 0