Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Board Mount DC DC-muuntimet PXF4048WD12
TDK-Lambda Americas Inc. PXF4048WD12
Osa numero
PXF4048WD12
Valmistaja
TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus
DC-DC CONVRT +/-12V +/-1.667A
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
DC DC-muuntimet
TDK-Lambda Americas, Inc.
    55.55000/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero PXF4048WD12
Osan tila Active
Tyyppi Isolated Module
Lähdöiden määrä 2
Jännite - Tulo (min) 18V
Jännite - Syöttö (maksimi) 75V
Jännite - lähtö 1 12V
Jännite - lähtö 2 -12V
Jännite - ulostulo 3 -
Jännite - lähtö 4 -
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 1.667A, 1.667A
Teho (wattia) 40W
Jännite - eristäminen 1.6kV (1600V)
Sovellukset ITE (Commercial)
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
tehokkuus 86%
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo 9-DIP Module
Koko / ulottuvuus 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 8.6mm)