Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Board Mount DC DC-muuntimet PXD3024WD15
TDK-Lambda Americas Inc. PXD3024WD15
Osa numero
PXD3024WD15
Valmistaja
TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus
CONVER DC-DC +/-15V 1A 30W PCB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
DC DC-muuntimet
TDK-Lambda Americas, Inc.
    52.01500/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero PXD3024WD15
Osan tila Active
Tyyppi Isolated Module
Lähdöiden määrä 2
Jännite - Tulo (min) 9V
Jännite - Syöttö (maksimi) 36V
Jännite - lähtö 1 15V
Jännite - lähtö 2 -15V
Jännite - ulostulo 3 -
Jännite - lähtö 4 -
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 1A, 1A
Teho (wattia) 30W
Jännite - eristäminen 1.6kV (1600V)
Sovellukset ITE (Commercial)
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
tehokkuus 87%
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo 6-DIP Module
Koko / ulottuvuus 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)