lambda americas, inc. was founded in 1948 and headquartered in san diego, ca, the company is a leader in the design and manufacture of a wide range of ac-dc power supplies and dc-dc converters for industrial, cots, medical, telecom, datacom, and test & measurement applications worldwide.
| Osa numero | PXA15-24WS3P3/NT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 9V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 36V |
| Jännite - lähtö 1 | 3.3V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 4A |
| Teho (wattia) | 15W |
| Jännite - eristäminen | 2.25kV (2250V) |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| ominaisuudet | Remote On/Off |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| tehokkuus | 85% |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 6-DIP Module |
| Koko / ulottuvuus | 0.94" L x 1.10" W x 0.34" H (23.9mm x 27.9mm x 8.5mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | Enable, Active Low |
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 24VDC 15.6W 1.3A
Varastossa: 3
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 24VDC 15W 3.0A
Varastossa: 22
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 24VDC 13.2W 4.0A
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 24VDC 15W 1.0A
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 24VDC 15W 3.0A
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 48VDC 15W 1.25A
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 48VDC 15W 3.0A
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 24VDC 11.5W 3.5A
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 24VDC 15W 1.0A
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 24VDC 15W 1.25A
Varastossa: 0