lambda americas, inc. was founded in 1948 and headquartered in san diego, ca, the company is a leader in the design and manufacture of a wide range of ac-dc power supplies and dc-dc converters for industrial, cots, medical, telecom, datacom, and test & measurement applications worldwide.
| Osa numero | DT27PW201 |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Alue käytössä | International |
| muoto | Desktop (Class II) |
| Syötteen tyyppi | Cord (Sold Separately) |
| Jännite - Syöttö | 90 ~ 264 VAC |
| Jännite - lähtö | 5.1V, 12V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 5A, 1.5A |
| Teho (wattia) | 26W |
| Ei kuormaa virrankulutusta | - |
| Polarisaatio | - |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| tehokkuus | 75% |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 40°C |
| Lähtöliitin | - |
| Koko / ulottuvuus | 4.17" L x 2.36" W x 1.18" H (106.0mm x 60.0mm x 30.0mm) |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TVS DIODE 5.5VWM 10.5VC DFN
Varastossa: 1344000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: DATALINE PROTECTION PP SOT26
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TVS DIODE 5.5VWM 10.5VC TSOT26
Varastossa: 0
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: TRACKBALL DESKTOP PS/2 GREY
Varastossa: 84