Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) AC DC -muuntimet CPFE500F-48-NLN
TDK-Lambda Americas Inc. CPFE500F-48-NLN
Osa numero
CPFE500F-48-NLN
Valmistaja
TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 500W
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
AC DC -muuntimet
TDK-Lambda Americas, Inc.
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero CPFE500F-48-NLN
Osan tila Obsolete
Tyyppi Enclosed
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Syöttö 90 ~ 265 VAC
Jännite - lähtö 1 48V
Jännite - lähtö 2 -
Jännite - ulostulo 3 -
Jännite - lähtö 4 -
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 10.5A
Teho (wattia) 500W
Sovellukset ITE (Commercial)
Jännite - eristäminen 4.242kV (4242V)
tehokkuus 85%
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount
Koko / ulottuvuus 10.63" L x 4.96" W x 2.15" H (264.0mm x 126.0mm x 54.5mm)