lambda americas, inc. was founded in 1948 and headquartered in san diego, ca, the company is a leader in the design and manufacture of a wide range of ac-dc power supplies and dc-dc converters for industrial, cots, medical, telecom, datacom, and test & measurement applications worldwide.
| Osa numero | CN50A245 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 14.4V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 36V |
| Jännite - lähtö 1 | 5V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 10A |
| Teho (wattia) | 50W |
| Jännite - eristäminen | 3kV (3000V) |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| ominaisuudet | Remote On/Off, OCP, OVP |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 100°C |
| tehokkuus | 85% |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 8-DIP Module |
| Koko / ulottuvuus | 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | Enable, Active Low |
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC 24V OUT 2.1A 50W
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC 15V OUT 3.4A 50W
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC 12V OUT 4.2A 50W
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC 5V OUT 10A 50W
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: D-500-0458-2-613-078-TCS2692
Varastossa: 0
Valmistaja: JAE Electronics
Kuvaus: CONN SMB RCPT STR 50 OHM PCB
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: IN LINE COUPLERS
Varastossa: 0