Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Board Mount DC DC-muuntimet CC30-2405SRH-E
TDK-Lambda Americas Inc. CC30-2405SRH-E
Osa numero
CC30-2405SRH-E
Valmistaja
TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus
CONV DC/DC 24V 5V 6A 30W SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
DC DC-muuntimet
TDK-Lambda Americas, Inc.
    35.85500/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CC30-2405SRH-E
Osan tila Active
Tyyppi Isolated Module
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Tulo (min) 18V
Jännite - Syöttö (maksimi) 36V
Jännite - lähtö 1 5V
Jännite - lähtö 2 -
Jännite - ulostulo 3 -
Jännite - lähtö 4 -
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 6A
Teho (wattia) 30W
Jännite - eristäminen 1kV (1000V)
Sovellukset ITE (Commercial)
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
tehokkuus 89%
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 20-SMD Module, 17 Leads
Koko / ulottuvuus 1.51" L x 1.32" W x 0.33" H (38.4mm x 33.5mm x 8.3mm)