| Osa numero | TS1205-R68M |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 680nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 26A |
| Nykyinen - kylläisyys | 22A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 1.8 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.220" (5.60mm) |
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC BATTERY SWITCH 8DFN
Varastossa: 0