| Osa numero | TO3316-331M |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 330µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 600mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 1.02 Ohm Max |
| Q @ Freq | 60 @ 100kHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 4MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.209" (5.30mm) |