| Osa numero | T0603-R10G |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ceramic |
| induktanssi | 100nH |
| Toleranssi | ±2% |
| Nykyinen arvostelu | 400mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 650 mOhm Max |
| Q @ Freq | 30 @ 150MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 1.4GHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Taajuus - testi | 250MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0603 (1608 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 0603 (1608 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.067" L x 0.043" W (1.70mm x 1.10mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.043" (1.10mm) |