Koti Tuoteseloste Suodattimet Syöttö kondensaattoreiden kautta SFSRC5000222ZX0
Knowles Syfer SFSRC5000222ZX0
Osa numero
SFSRC5000222ZX0
Valmistaja
Knowles Syfer
Kuvaus
SOLDER IN PANEL MOUNT FILTER
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Syöttö kondensaattoreiden kautta
Syfer
Syfer
    9.69750/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero SFSRC5000222ZX0
Osan tila Active
kapasitanssi 2200pF
Toleranssi -20%, +80%
Jännite - Nimellisjännite 500V
nykyinen 10A
DC-vastus (DCR) (Max) -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 30dB @ 100MHz
Lämpötilan kerroin X7R
Arvioinnit -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo Axial
Koko / ulottuvuus 0.126" Dia x 0.118" L (3.20mm x 3.00mm)