| Osa numero | SFBLL5000331MC0 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330pF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 500V |
| nykyinen | 10A |
| DC-vastus (DCR) (Max) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Insertion Loss | 16dB @ 100MHz |
| Lämpötilan kerroin | C0G, NP0 |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | - |
| Pakkaus / kotelo | Axial, Bushing |
| Koko / ulottuvuus | 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) |
| Korkeus (maksimi) | - |
| Kierteen koko | M4x0.7 |
Valmistaja: Knowles Syfer
Kuvaus: SCREW IN PANEL MOUNT FILTER
Varastossa: 0
Valmistaja: Knowles Syfer
Kuvaus: SCREW IN PANEL MOUNT FILTER
Varastossa: 0
Valmistaja: Knowles Syfer
Kuvaus: SCREW IN PANEL MOUNT FILTER
Varastossa: 0
Valmistaja: Knowles Syfer
Kuvaus: SCREW IN PANEL MOUNT FILTER
Varastossa: 0
Valmistaja: Knowles Syfer
Kuvaus: SCREW IN PANEL MOUNT FILTER
Varastossa: 0
Valmistaja: Knowles Syfer
Kuvaus: SCREW IN PANEL MOUNT FILTER
Varastossa: 0
Valmistaja: Knowles Syfer
Kuvaus: SCREW IN PANEL MOUNT FILTER
Varastossa: 0
Valmistaja: Knowles Syfer
Kuvaus: SCREW IN PANEL MOUNT FILTER
Varastossa: 0
Valmistaja: Knowles Syfer
Kuvaus: SCREW IN PANEL MOUNT FILTER
Varastossa: 0
Valmistaja: Knowles Syfer
Kuvaus: SCREW IN PANEL MOUNT FILTER
Varastossa: 0