Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit 2220J2000100GFT
Knowles Syfer 2220J2000100GFT
Osa numero
2220J2000100GFT
Valmistaja
Knowles Syfer
Kuvaus
CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 2220
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
Syfer
Syfer
Tuoteparametri
Osa numero 2220J2000100GFT
Osan tila Active
kapasitanssi 10pF
Toleranssi ±2%
Jännite - Nimellisjännite 200V
Lämpötilan kerroin C0G, NP0
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet High Temperature
Arvioinnit -
Sovellukset High Reliability
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 2220 (5750 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.098" (2.50mm)