| Osa numero | YJP1608-R001 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 0.0 |
| Toleranssi | Jumper |
| Teho (wattia) | - |
| Sävellys | Thin Film |
| ominaisuudet | - |
| Lämpötilan kerroin | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Pakkaus / kotelo | 0603 (1608 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 0603 |
| Koko / ulottuvuus | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.016" (0.40mm) |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |