| Osa numero | TFL0816-R10 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Thin Film |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 100nH |
| Toleranssi | ±2% |
| Nykyinen arvostelu | 100mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 8.5 Ohm Max |
| Q @ Freq | 10 @ 200MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 1GHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Taajuus - testi | 200MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0603 (1608 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 0603 (1608 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.022" (0.55mm) |