Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RP1608S-R10-G
Susumu RP1608S-R10-G
Osa numero
RP1608S-R10-G
Valmistaja
Susumu
Kuvaus
RES SMD 0.1 OHM 2% 1/5W 0603
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
Susumu
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero RP1608S-R10-G
Osan tila Obsolete
Vastus (Ohmit) 0.1
Toleranssi ±2%
Teho (wattia) 0.2W, 1/5W
Sävellys Metal Film
ominaisuudet -
Lämpötilan kerroin 0/ +200ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0603
Koko / ulottuvuus 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.022" (0.55mm)