Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RL1220S-R20-G
Susumu RL1220S-R20-G
Osa numero
RL1220S-R20-G
Valmistaja
Susumu
Kuvaus
RES SMD 0.2 OHM 2% 1/3W 0805
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
Susumu
Tuoteparametri
Osa numero RL1220S-R20-G
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 0.2
Toleranssi ±2%
Teho (wattia) 0.333W, 1/3W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Current Sense
Lämpötilan kerroin 0/ +200ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 0805 (2012 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0805
Koko / ulottuvuus 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.020" (0.50mm)