| Osa numero | KD1206PHS2 H |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Jännite - Nimellisjännite | 12VDC |
| Koko / ulottuvuus | Square - 60mm L x 60mm H |
| Leveys | 15.00mm |
| Ilmavirta | 18.0 CFM (0.510m³/min) |
| Staattinen paine | 0.140 in H2O (34.9 Pa) |
| Laakerityyppi | Sleeve |
| Tuulettimen tyyppi | Tubeaxial |
| ominaisuudet | - |
| melu | 31 dB(A) |
| Teho (wattia) | 1.10W |
| RPM | 3800 RPM |
| päättyminen | 2 Wire Leads |
| Suojaus | - |
| Käyttölämpötila | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| hyväksynnät | CE, CUR, TUV, UL |
| Paino | 0.086 lb (39.01g) |
Valmistaja: Sunon Fans
Kuvaus: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sunon Fans
Kuvaus: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC
Varastossa: 0