| Osa numero | XZMOLA109FS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 4190mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Flat Top, 2.50mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2.5V |
| Nykyinen - Testi | 150mA |
| Katselukulma | 120° |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Aallonpituus - hallitseva | 623nm |
| Aallonpituus - huippu | 631nm |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 1411 (3528 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 2-SMD |
| Koko / ulottuvuus | 3.50mm L x 2.80mm W |
| Korkeus (maksimi) | 1.05mm |