| Osa numero | XZMEF151W |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 118mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.20mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2.05V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | 150° |
| Asennustyyppi | Surface Mount, Right Angle |
| Aallonpituus - hallitseva | 624nm |
| Aallonpituus - huippu | 632nm |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 2-SMD, No Lead |
| Toimittajan laitepaketti | 2-SMD |
| Koko / ulottuvuus | 1.60mm L x 0.90mm W |
| Korkeus (maksimi) | 0.30mm |