| Osa numero | XVO2LUGR86M |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green (x 1), Red (x 1) |
| Aallonpituus - huippu | 565nm, 627nm |
| kokoonpano | 2 High |
| nykyinen | 140mA Green, 160mA Red |
| Millicandela Rating | 29mcd Green, 23mcd Red |
| Katselukulma | 60° |
| Linssityyppi | Diffused, White |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 3mm (T-1), 2.90mm |
| Jännitearvot | 2.2V Green, 2V Red |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |