| Osa numero | XVB1LUYG59M |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green, Yellow |
| Aallonpituus - huippu | 565nm, 590nm |
| kokoonpano | Single |
| nykyinen | 20mA Green, 20mA Yellow |
| Millicandela Rating | 59mcd Green, 39mcd Yellow |
| Katselukulma | 30° |
| Linssityyppi | Diffused, White |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 5.00mm |
| Jännitearvot | 2.2V Green, 2.1V Yellow |
| Asennustyyppi | Through Hole |
Valmistaja: SunLED
Kuvaus: LED 5MM GRN DIFF RA BK HOUSING
Varastossa: 5388
Valmistaja: SunLED
Kuvaus: LED 5MM RED DIFF RA BK HOUSING
Varastossa: 4788
Valmistaja: SunLED
Kuvaus: LED 5MM G/R WHT DIFF BI-COLOR RA
Varastossa: 0