| Osa numero | XVB1LUY50D |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Yellow |
| Aallonpituus - huippu | 590nm |
| kokoonpano | Single |
| nykyinen | 10mA |
| Millicandela Rating | 30mcd |
| Katselukulma | 60° |
| Linssityyppi | Diffused |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) |
| Jännitearvot | 1.95V |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
Valmistaja: SunLED
Kuvaus: LED 5MM GRN DIFF RA BK HOUSING
Varastossa: 5388
Valmistaja: SunLED
Kuvaus: LED 5MM RED DIFF RA BK HOUSING
Varastossa: 4788
Valmistaja: SunLED
Kuvaus: LED 5MM G/R WHT DIFF BI-COLOR RA
Varastossa: 0