| Osa numero | XSUGR18M |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green, Red |
| kokoonpano | Bidirectional |
| Objektiivin väri | White |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Diffused |
| Millicandela Rating | 5mcd Green, 3.8mcd Red |
| Objektiivin tyyli / koko | Rectangle with Flat Top, 5.00mm x 2.00mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2.2V Green, 2V Red |
| Nykyinen - Testi | 20mA Green, 20mA Red |
| Katselukulma | 110° |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Aallonpituus - hallitseva | 568nm Green, 617nm Red |
| Aallonpituus - huippu | 565nm Green, 627nm Red |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | Bi-color Rectangular |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Korkeus (maksimi) | 7.00mm |