| Osa numero | XDCBD25C |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Merkkien määrä | 1 |
| Koko / ulottuvuus | 1.339" H x 0.945" W x 0.413" D (34.00mm x 24.00mm x 10.50mm) |
| Näyttömuoto | - |
| Digit / alfa-koko | 1.00" (25.40mm) |
| Näytön tyyppi | 7-Segment |
| Yhteinen pin | Common Cathode |
| Väri | Blue |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 6V |
| Nykyinen - Testi | 10mA |
| Millicandela Rating | 54mcd |
| Aallonpituus - huippu | 460nm |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 120mW |
| Pakkaus / kotelo | 10-DIP (1.197", 30.40mm) |