| Osa numero | CDRH4D18CLDNP-101PC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 100µH |
| Toleranssi | ±25% |
| Nykyinen arvostelu | 350mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 200mA |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 962 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.079" (2.00mm) |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 2.8A 33.8 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 2A 56 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 22UH 500MA 706.4 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 1.7MA 81 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 1.45A 106.7 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 1.3A 137.6 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 780MA 297 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 15UH 630MA 460 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 33UH 390MA 1.004 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 47UH 340MA 1.259 OHM
Varastossa: 0