Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit CDRH4D18CLDNP-101PC
Sumida America Components Inc. CDRH4D18CLDNP-101PC
Osa numero
CDRH4D18CLDNP-101PC
Valmistaja
Sumida America Components Inc.
Kuvaus
FIXED IND 100UH 350MA 962 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Sumida Corporation
Sumida Corporation
Tuoteparametri
Osa numero CDRH4D18CLDNP-101PC
Osan tila Active
Tyyppi -
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 100µH
Toleranssi ±25%
Nykyinen arvostelu 350mA
Nykyinen - kylläisyys 200mA
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 962 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Taajuus - testi 100kHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.079" (2.00mm)