| Osa numero | CDR74NP-101MC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 100µH |
| Toleranssi | -15%, +20% |
| Nykyinen arvostelu | 520mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 540 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 8.59MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.303" L x 0.280" W (7.70mm x 7.10mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.191" (4.85mm) |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 18UH 1.29A 100 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 180UH 400MA 1 OHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 220UH 360MA 1.18 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.65A 70 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100UH 550MA 490 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 12UH 1.57A 70 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 120UH 490MA 680 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 15UH 1.39A 80 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 150UH 440MA 940 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 22UH 1.12A 130 MOHM
Varastossa: 0