| Osa numero | CDR105-331MC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 330µH |
| Toleranssi | -15%, +20% |
| Nykyinen arvostelu | 440mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 1.03 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 4.2MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 70°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.217" (5.50mm) |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 2.53A 60 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 12UH 2.31A 60 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 15UH 2.06A 70 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 18UH 1.89A 80 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 22UH 1.71A 90 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100UH 800MA 350 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 120UH 730MA 380 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 150UH 650MA 450 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 180UH 600MA 620 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 220UH 540MA 690 MOHM
Varastossa: 0