| Osa numero | CDH113NP-101KC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 100µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 610mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 430 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 100°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.146" (3.70mm) |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100UH 610MA 430 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 2A 47 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 12UH 1.8A 56 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 120UH 560MA 490 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 15UH 1.55A 72 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 150UH 490MA 610 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 18UH 1.45A 78 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 180UH 450MA 750 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 22UH 1.25A 98 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 220UH 430MA 900 MOHM
Varastossa: 0