| Osa numero | CDEP134-2R5MC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 2.5µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 10.5A |
| Nykyinen - kylläisyys | 12.8A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 6.6 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.197" (5.00mm) |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.4UH 10.2A 5.9 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 7.3A 11.8 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 220NH 18A 2.2 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 360NH 18A 2.2 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 450NH 13.4A 3.7 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 800NH 10.2A 5.9 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 800NH 13.4A 3.7 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.3UH 7.3A 11.8 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.8UH 5.4A 18.6 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 2.5UH 5A 21.8 MOHM SMD
Varastossa: 0