Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit CD75NP-100KC
Sumida America Components Inc. CD75NP-100KC
Osa numero
CD75NP-100KC
Valmistaja
Sumida America Components Inc.
Kuvaus
FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Sumida Corporation
Sumida Corporation
    0.25200/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD75NP-100KC
Osan tila Active
Tyyppi -
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 10µH
Toleranssi ±10%
Nykyinen arvostelu 2.3A
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 70 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Taajuus - testi 2.52MHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.217" (5.50mm)