| Osa numero | CD105-101KC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 100µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 970mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 350 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 7.64MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 100°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.228" (5.80mm) |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 1500PF 250VAC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 1500PF 250VAC RADIAL
Varastossa: 0