| Osa numero | TS4871EIDT |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Class AB |
| Tulostyyppi | 1-Channel (Mono) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 1W x 1 @ 8 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 2.5 V ~ 5.5 V |
| ominaisuudet | Depop, Standby, Thermal Protection |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SO |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 48.000000 MHZ
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 48.000000 MHZ
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 48.000000 MHZ
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 48.000000 MHZ
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 48.000000 MHZ
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 48.000000 MHZ
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 48.000000 MHZ
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 48.000000 MHZ
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 48.000000 MHZ
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 48.000000 MHZ
Varastossa: 0