| Osa numero | TEA2025D |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Class AB |
| Tulostyyppi | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 4.7W x 1 @ 8 Ohm; 2.4W x 2 @ 8 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 12 V |
| ominaisuudet | Depop, Thermal Protection |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | - |
| Toimittajan laitepaketti | 20-SO |
| Pakkaus / kotelo | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |