| Osa numero | TDA7491LP13TR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Class D |
| Tulostyyppi | 2-Channel (Stereo) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 5W x 2 @ 8 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 5 V ~ 14 V |
| ominaisuudet | Depop, Differential Inputs, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | PowerSSO-36 |
| Pakkaus / kotelo | 36-FSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC PROCESSOR BASIC SIGNAL SO-20
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC PROCESSOR AUDIO DGTL 28SOIC
Varastossa: 0