| Osa numero | T2550-12T |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Triac Type | Alternistor - Snubberless |
| Jännite - Pois päältä | 1200V (1.2kV) |
| Nykyinen - Valtion (It (RMS)) (Max) | 25A |
| Jännite - porttiavain (Vgt) (maksimi) | 1.3V |
| Nykyinen - Ei Surge 50, 60Hz (Itsm) | 240A, 252A |
| Nykyinen - Gate-käynnistin (Igt) (Max) | 50mA |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max) | 60mA |
| kokoonpano | Single |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-220-3 |
| Toimittajan laitepaketti | TO-220AB |
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 6A TOGGLE
Varastossa: 0