| Osa numero | T1205-600G |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Triac Type | Alternistor - Snubberless |
| Jännite - Pois päältä | 600V |
| Nykyinen - Valtion (It (RMS)) (Max) | 12A |
| Jännite - porttiavain (Vgt) (maksimi) | 1.3V |
| Nykyinen - Ei Surge 50, 60Hz (Itsm) | 120A, 126A |
| Nykyinen - Gate-käynnistin (Igt) (Max) | 5mA |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max) | 10mA |
| kokoonpano | Single |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Toimittajan laitepaketti | D2PAK |
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: H32A-TS/G-2M32
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: H24B-TG-M32/TS-M20
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: H32B-TG/S-2M40
Varastossa: 0
Valmistaja: HellermannTyton
Kuvaus: HEAVY DUTY TIE 11.8"L 120LB BLAC
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: Vector Electronics
Kuvaus: CONTACTS SLIP-ON #28 250PCS/REEL
Varastossa: 0