| Osa numero | STW45NM50FD |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 500V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 45A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 5V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 120nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 3600pF @ 25V |
| Vgs (Max) | ±30V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 417W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 100 mOhm @ 22.5A, 10V |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Toimittajan laitepaketti | TO-247-3 |
| Pakkaus / kotelo | TO-247-3 |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: N-CHANNEL 900 V, 0.110 OHM TYP.,
Varastossa: 76
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 950V 38A TO247
Varastossa: 57
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 600V 34A TO-247
Varastossa: 416
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 650V 32A TO247
Varastossa: 317
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 950V 38A TO247
Varastossa: 1178
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 600V 34A TO-247
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC LI-ION BATT CHRGR DUAL 24QFN
Varastossa: 0