| Osa numero | STSJ100NHS3LL |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 30V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 100A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 4.5V, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 1mA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 35nC @ 4.5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 4200pF @ 25V |
| Vgs (Max) | ±16V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 3W (Ta), 70W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 4.2 mOhm @ 10A, 10V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC-EP |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 20A PWR8SOIC
Varastossa: 0